Par lidojumu gaisa balonā

Lidojums gaisa balonā ir burvīgs notikums, kas sniedz piedzīvojuma sajūtu un pozitīvas emocijas ilgam laikam, tomēr ir virkne jautājumu, uz kuriem vienmēr ir vēlme rast atbildes.

KUR LIDOT ?

Latvijas populārākā lidotāju izvēle - jau 20+ gadus nemainīgi ir Sigulda, kas priecē gan lidotājus, gan līdzjutējus ar skaisto Gaujas ielejas līkloču zīmējumu, Turaidas pili, Siguldas pilsdrupām. "Mazā Šveice" priecēs ar savu vasaras zaļumu un rudens krāsainību. Izcilo arhitektūru un plašajiem laukiem. 

Cēsis priecēs ar savu latviski ainavisko vecpilsētu, Valmiera un Jelgava šķitīs modernāka, Rundāles pils dārzs no putna lidojuma ir neaprakstāms, bet Kuldīga paliks atmiņā ar Ventas rumbu un skaisto tiltu. Tās ir tikai dažas no pilsētām, kurās mēs esam lidojuši un noteikti lidosim vēl un vēl. Saldus, Madona vai Rēzekne  - Latvijā ir skaista ikviena vieta. To mēs zinām un varam to parādīt. Tikai pasakiet mums, kur vēlaties lidot !

KĀ UN KAD NORISINĀS LIDOJUMS, CIK ILGI ? 

Gaisa balonu lidojumi ir iespējami agrās rīta stundās, līdz ar saullēktu un vakarā - dažas stundas pirms saulrieta. Tāpat gaisa balona pacelšanās ir atkarīga no laika apstākļiem - mērens vējš, nav nokrišņu, nav miglas. Lidojumam atbilstošas laika prognozes ir zināmas dažas dienas pirms lidojuma. Tad arī būs iespējams vienoties par precīzu lidojuma laiku un vietu.

Lidojumus parasti plānojam stundas garumā, taču viss pasākums jārēķina ilgāk. Tiksimies norunātajā vietā, ar mūsu auto dosimies uz starta vietu, lidosim un pēc nosēšanās mēs jūs nogādāsim mūsu tikšanās vietā. Pilnīgi noteikti šīs būs vienas no jaukāk pavadītajām 3-4 stundām.

MAN IR BAILES NO AUGSTUMA !

Šī ir neizskaidrojama lieta, bet augstuma bailes gaisa balonā "nestrādā". Tās vienkārši pazūd dažu minūšu laikā. 

VAI ES VARU LIDOT ?

MansPilots aicina gaisā ikvienu lidotgribētāju, ļaujot tam izbaudīt lidojuma burvību, taču bērniem iesakām pagaidīt līdz 10 gadu vecumam. Ir iespējami individuāli izņēmumi, kas īpaši izrunājami. Līdz pilngadības sasniegšanai būs nepieciešama vecāka/aizbildņa līdzdalība vai rakstiska atļauja lidošanai. Cilvēkus, ar būtiskām mugurkaula un sirds problēmām (īpaši pēc nesenām operācijām) aicinām konsultēties ar savu ārstu, bet topošās māmiņas noteikti aicināsim uz lidojumu, kad mazuli jau varēs atstāt kādam pieskatīšanai. 

CIK CILVĒKU BŪS GAISA BALONA GROZĀ? 

MansPilots gaisa balonu grozos ir paredzēta vieta līdz 5 pasažieriem un pilotam. Ja vien nav īpaša vienošanās, tad lidojumā piedalīsies pilots un 4-5 pasažieri. Ja esat mazāk - nebēdājat, mēs lidojumu nokomplektēsim, ja esat vairāk - MansPilots būs ar vairākiem gaisa baloniem. Cik jūs esat - 40 vai 50 ? varbūt 90 ? Pilnīgi noteikti būs lidojums jums visiem, kas priecēs ar krāšņo skatu, kad debesīs vienlaikus paceļas vairāki baloni. Esam to jau veikuši neskaitāmas reizes.0

 .