Pakalpojumi

Biedrība "Gaisa baloni" ir dibināta ar mērķi popularizēt gaisa balonus un lidojumus ar tiem. Tieši tāpēc mēs spējam radīt lidojuma burvību un jaukumu.

Dāvanu kartes lidojumam gaisa balonā

Ir iespējams iegādāties dāvanu karti stundu garam ievadlidojumam gaisa balonā jebkuram lidotgribētāju daudzumam. Skolotājai, vecmammai vai vedējiem tā būs neaizmirstama dāvana, jauks paldies par kopā būšanu, par atbalstu. Klienti, sadarbības partneri, loteriju balvas - tam visam dāvanu karte ir īstais formāts. 

Pirkt šeit !

LIdojums gaisa balonā

Vēlaties baudīt lidojumam piedzīvojumu, vai aicināt kādu sev līdz romantiskā gaisa pastaigā ? MansPilots ir pareizā izvēle.  Viens zvans mums un jūsu vēlmes mums ir zināmas. Mēs vienosimies par ievadlidojuma galvenajām vadlīnijām, vietu, datumu, laiku un to veiksim. Skaitam nav nozīmes, varam piedāvāt gan romantiskus lidojumus divatā, gan noorganizēt lidojumu visam kolektīvam. 40? 50 ? Kaut vai 100 lidotgribētājiem. Mēs to ne tikai varam un gribam izdarīt. Mēs to jau iepriekš esam veikuši!

GAISA BALONA Atsaites lidojums / demonstrēšana

Klientu dienas, pilsētas svētki, klientu vai sadarbības partneru apciemojums - ir iespēja šo pasākumu kuplināt ar gaisa balonu. Tas var atsaitē veikt cilvēku pacelšanu līdz koku galotnēm, vai vienkārši būt tur piepūsts ar Jūsu logo uz tā. Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm.


Papildus lietas

Mums ir draugos profesionāli fotogrāfi, kas spēs iemūžināt Jūsu lidojumu. Tāpat ir iespējams noorganizēt transfēru no mājām/viesnīcas uz lidojumu un atpakaļ. Pastāstiet savas vēlmes un mēs zināsim kā tās piepildīt !Kur un kā nopirkt ?

Pirkt šeit !

Par tuvākajām klātienes Dāvanu karšu tirdzniecības vietām var saņemt informāciju uzreiz telefoniski: +371 26373373  vai e-pastā: lido@manspilots.lv

0

 .