Pakalpojumi

SIA "mansPilots" nodrošina legālus lidojumus gaisa balonā, atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Visas lidojumu un drošības procedūras ir iesniegtas un pārbaudītas LR Civilās Aviācijas Aģentūrā. Tieši tāpēc mēs spējam radīt lidojuma burvību un jaukumu, nodrošinot maksimālu drošību.

Dāvanu kartes lidojumam AR GAISA BALONU

Ir iespējams iegādāties dāvanu karti stundu garam lidojumam ar gaisa balonu jebkuram lidot gribētāju daudzumam. Skolotājai, vecmammai vai vedējiem tā būs neaizmirstama dāvana, jauks paldies par kopā būšanu, par atbalstu. Klienti, sadarbības partneri, loteriju balvas - tam visam dāvanu karte ir īstais formāts. 

Pirkt šeit !
 

LIdojums ar gaisa balonu

Vēlaties baudīt lidojuma piedzīvojumu, vai aicināt kādu sev līdz romantiskā gaisa pastaigā? MansPilots ir pareizā izvēle.  Viens zvans mums un jūsu vēlmes mums ir zināmas. Mēs vienosimies par lidojuma galvenajām vadlīnijām, vietu, datumu, laiku un to veiksim. Skaitam nav nozīmes, varam piedāvāt gan romantiskus lidojumus ar gaisa baloniem divatā, gan noorganizēt lidojumu visam kolektīvam. 40? 50 ? Kaut vai 100 lidot gribētājiem. Mēs to ne tikai varam un gribam izdarīt. Mēs jau iepriekš esam to veikuši!

GAISA BALONA Atsaites lidojums / demonstrēšana

Klientu dienas, pilsētas svētki, klientu vai sadarbības partneru apciemojums - iespēja šo pasākumu kuplināt ar gaisa balonu. Tas var atsaitē veikt cilvēku pacelšanu līdz koku galotnēm vai vienkārši būt tur piepūsts ar Jūsu logo uz tā. Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm.

Papildus lietas

Mums draugos ir profesionāli fotogrāfi, kas spēs iemūžināt Jūsu lidojumu ar gaisa balonu. Tāpat ir iespējams noorganizēt transfēru no mājām/viesnīcas uz lidojumu un atpakaļ. Pastāstiet savas vēlmes un mēs zināsim kā tās piepildīt!

Kur un kā nopirkt ?

Pirkt šeit !

Par tuvākajām klātienes Dāvanu karšu tirdzniecības vietām var saņemt informāciju zvanot +371 26373373 vai rakstot lido@manspilots.lv

0
Lidojums ar gaisa balonu - viena zvana attālumā!
Ģirts Vilks, +371 26373373

 .