MansPilots.lV - lidojums ar gaisa balonu

Gaisa balonu eksperti

Biedrības "Gaisa baloni" dibinātājs un galvenais pilots Ģirts Vilks.

Viens no vispieredzējušākajiem Latvijas Gaisa balonu pilotiem. Gaisa balona pilota licenci ieguvis 1997.gadā, kā gaisa balona kapteinis aizvadījis gandrīz 1000 stundas. 2002.gada Latvijas Gaisa balonu čempions, neskaitāmu Pasaules un Eiropas gaisa balonu meistarsacīkšu un festivālu dalībnieks, gaisa balonu rūpnīcas "Kubiček Balloons" (Čehija) pārstāvis Latvijā, kur veicis gaisa balonu apkopes un inspekcijas apmācības. Pilots, kurš guvis vairāku desmitu stundu lidojumu pieredzi Šveices Alpu reģionā, lai lidojuma mākslu pilnveidotu līdz sīkumam. Pilots, kurš prot salasīt čiekurus no egļu galotnēm un nolaisties virs pašas ūdens virsmas, lai sniegtu to sajūtu, kas nepieciešama burvīgam lidojumam gaisa balonā. Pilots, ar kuru lidot gaisa balonā būs vēlme vēl un vēl, par kuru noteikti varēs teikt: "Tas ir #MansPilots!"


Pilots Kristaps Frickauss

#MansPilots, kurš aizvadījis vairāk par 650 stundām kā Gaisa balona pilots. Pacelties debesīs ir Kristapa aicinājums. Drošība vienmēr pirmajā vietā, tāpēc labi izplānots lidojums pilnīgi noteikti sniegs burvīgu lidojuma pieredzi. Pilots, kurš piedalījies neskaitāmos gaisa balonu festivālos, ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts. Organizējis vairākus Latvijas Gaisa balonu salidojumus, pilots, kura aicinājums ir lidojums. Šo sajūtu viņš vienmēr sniedz saviem pasažieriem.


Komandas cilvēks un lidojumu organizators Edgars Eigenfelds

Zvanot mums, visticamāk runāsiet ar Edgaru. Zinošs, pārliecināts Latvijas gaisa balonu kustības pionieris, bez kura Latvijas gaisa balonu attīstība nav bijusi iespējama. Cilvēks, kurš pārzina ikvienu gaisa balona tehnisko niansi labāk, kā jebkurš cits Latvijā, par ko apliecina "Kubiček Balloons" izsniegtais tehniskās apkopes apmācības sertifikāts. Pastāstīs pilnīgi visu, kas jāzina, ja vēlaties lidot ar gaisa balonu. Noorganizēs lidojumu gan vecmeitu ballītei, gan romantiskam lidojumam divvientulībā. 


0
Lidojums ar gaisa balonu - viena zvana attālumā!
Ģirts Vilks, +371 26373373

 .