Pakalpojumi

SIA "mansPilots" nodrošina legālus lidojumus gaisa balonā, atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Visas lidojumu un drošības procedūras ir iesniegtas, pārbaudītas un tiek uzraudzītas LR Civilās aviācijas aģentūrā. Tieši tāpēc tikai mēs spējam radīt lidojuma burvību un jaukumu, nodrošinot maksimālu drošību.

#mansPilots pakalpojumu klāstā ir 5 pamatpakalpojumi, kurus varam pielāgot atbilstoši Jūsu vajadzībām:

1.  Lidojumus ar gaisa balonu. Aptuveni stundu garš premium klases lidojums ar gaisa balonu Latvijā, atbilstoši laika apstākļiem, gaisa telpas noslodzei un lidojumu grafikam. Lidojumā piedalās pilots un 4-6 pasažieri. Jums ir iespēja pievienoties lidojumā, iegādājoties attiecīgu vietu skaitu. Lidojumus organizējam populārās lidojumu vietās - Siguldā un citās Latvijas pilsētās, kur ir atbilstošs klientu skaits. Lidojam gan Kurzemē, gan Vidzemē, gan Latgalē, gan Zemgalē.  Visbiežāk šo lidojuma veidu izvēlas dāvināšanai, kā arī cilvēki, kas vēlas dalīties lidojuma priekā ar apkārtējiem. Šī ir biežākā izvēle loteriju balvām.

2. Privāts lidojums gaisa balonā. Aptuveni stundu garš lidojums ar gaisa balonu Latvijā, atbilstoši laika apstākļiem un gaisa telpas noslodzei, kurā viss gaisa balona grozs uz Jūsu rīcībā. Lidojumā piedalās pilots un Jūs (vienā balonā 2-6 pasažieri). Lidojumus varam nodrošināt jebkurā vietā Latvijā, ja vien to ļauj gaisa telpas un lidojumu drošības nosacījumi. Visbiežāk šo lidojuma veidu izvēlas kopīgam ģimenes vai draugu piedzīvojumam, kā arī romantiskam lidojumam divatā.

3. Grupas lidojums gaisa balonā. Aptuveni stundu garš lidojums ar vairākiem gaisa baloniem Latvijā, atbilstoši laika apstākļiem un gaisa telpas noslodzei, kura ietvaros Jūsu rīcībā būs vairāki gaisa baloni, atbilstoši lidotgribētāju skaitam. Visbiežāk šo lidojuma veidu izvēlās kā tūristu atrakcijas nodrošināšanu un uzņēmumu darbinieku saliedēšanas pasākumu ietvaros. Par šī lidojuma izmaksām un iespējām vienosimies individuāli. 

4. Lidojums personai ar kustību ierobežojumiem. Aptuveni stundu garš, īpašs lidojums ar gaisa balonu Latvijā, atbilstoši laika apstākļiem un gaisa telpas noslodzei, kurā gaisa balona grozā uzstādīta sertificēta sēdvieta, kas aprīkota ar nepieciešamajām drošības jostām. Lidojumā piedalās pilots un Jūs - līdz 3 pasažieriem, no kuriem vienan nodrošināta sēdvieta. Lai arī lidojumus varam nodrošināt jebkurā vietā Latvijā, ja vien to ļauj gaisa telpas un lidojumu drošības nosacījumi, šim lidojumam būs nepieciešami īpaši labi laika apstākļi un ļoti rūpīga lidojuma vietas izvēle. Aicinām konsultēties gan ar mansPilots, gan ārstu par veselības stāvokļa atbilstību lietojuma veikšanai.

5. Gaisa balona atsaites demonstrācija. Šajā gadījumā gaisa balons nelido prom, bet ir piesiets un paceļ cilvēkus 15-20 metru augstumā. Tādējādi stundas laikā varam pacilāt līdz pat 50 cilvēkiem. Šādi spējam dažu stundu laikā sniegt emocijas vairākiem simtiem cilvēku. Uzņēmumu zīmīgo pasākumu gadījumā, ir iespēja arī gaisa balonu izrotāt ar uzņēmuma logo. Visbiežāk šo izvēlas lielu pasākumu ietvaros - piemēram, uzņēmumu sporta svētkos, klientu dienās, pilsētas svētkos, lielās viesībās, bērnu ballītēs u.c.


Dāvanu kartes lidojumam AR GAISA BALONU

Ir iespējams iegādāties gan elektronisku, gan klasiski skaistu dāvanu karti stundu garam lidojumam ar gaisa balonu jebkuram lidotgribētāju daudzumam. Skolotājai, vecmammai vai vedējiem tā būs neaizmirstama dāvana, jauks paldies par kopā būšanu, par atbalstu. Klienti, sadarbības partneri, loteriju balvas - tam visam dāvanu karte ir īstais formāts. 


Papildus lietas

Mums draugos ir profesionāli fotogrāfi, kas spēs iemūžināt Jūsu lidojumu ar gaisa balonu. Tāpat ir iespējams noorganizēt transfēru no mājām/viesnīcas uz lidojumu un atpakaļ. Pastāstiet savas vēlmes un mēs zināsim kā tās piepildīt!

Kur un kā nopirkt ?

Vislabāk pirkt šeit !

Par tuvākajām klātienes Dāvanu karšu tirdzniecības vietām, kā arī par nestandarta risinājumu izmaksām var saņemt informāciju zvanot +371 26373373 vai rakstot [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.