Par lidojumu ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir burvīgs notikums, kas sniedz piedzīvojuma sajūtu un pozitīvas emocijas ilgam laikam, tomēr ir virkne jautājumu, uz kuriem vienmēr ir vēlme rast atbildes.

VAI LIDOJUMS AR GAISA BALONU IR DROŠS?

Lidojums gaisa balonā ir drošs, ja vien pilots un gaisa balona īpašnieks ievēro atbilstošās drošības prasības un lidojumu veikšanas procedūras. Tieši lidojuma un drošības procedūru pārraudzības esamība ir pamatā tam, ka SIA "mansPilots" ir vienīgais LR CAA pārraudzītais gaisa balonu pasažieru komercpārvadātājs Latvijā. Civilās aviācijas aģentūras pārraudzība mums uzliek papildus pienākumus un atbildību, lai garantētu lidojumu drošību. Ja nav šādas pārraudzības, nav pierādījumu tam, ka visas procedūras tiek ievērotas.
Lidojums gaisa balonā ar #mansPilots ir drošs, pārraudzīts, auditēts un atbilstošs visām aviācijas nozares prasībām. #mansPilots gaisa balonu flotes apkope un tehniskā inspekcija tiek nodrošināta Čehijā - rūpnīcā, kur tie ir izgatavoti (Kubicek Balloons)

KUR LIDOT AR GAISA BALONU?

Latvijas populārākā lidotāju izvēle lidojumam ar gaisa balonu jau 20+ gadus nemainīgi ir Sigulda, kas priecē gan lidotājus, gan līdzjutējus ar skaisto Gaujas ielejas līkloču zīmējumu, Turaidas pili, Siguldas pilsdrupām. "Mazā Šveice" priecēs ar savu vasaras zaļumu un rudens krāsainību. Izcilo arhitektūru un plašajiem laukiem. 

Cēsis priecēs ar savu latviski ainavisko vecpilsētu, Valmiera un Jelgava šķitīs modernāka, Rundāles pils dārzs no putna lidojuma ir neaprakstāms, bet Kuldīga paliks atmiņā ar Ventas rumbu un skaisto tiltu. Tās ir tikai dažas no pilsētām, kurās mēs esam lidojuši un noteikti lidosim vēl un vēl. Saldus, Madona vai Rēzekne  - Latvijā ir skaista ikviena vieta. To mēs zinām un varam to parādīt. Tikai pasakiet mums, kur vēlaties lidot!

KĀ UN KAD NORISINĀS LIDOJUMS AR GAISA BALONU, CIK ILGI ? 

Gaisa balonu lidojumi ir iespējami agrās rīta stundās, līdz ar saullēktu un vakarā - dažas stundas pirms saulrieta. Tāpat gaisa balona pacelšanās ir atkarīga no laika apstākļiem - mērens vējš, nav nokrišņu, nav miglas. Lidojumam atbilstošas laika prognozes ir zināmas dažas dienas pirms lidojuma. Tad arī būs iespējams vienoties par precīzu lidojuma laiku un vietu.

Lidojumus parasti plānojam stundas garumā, taču viss pasākums jārēķina ilgāk. Tiksimies norunātajā vietā, ar mūsu auto dosimies uz starta vietu, lidosim un pēc nosēšanās mēs jūs nogādāsim mūsu tikšanās vietā. Pilnīgi noteikti šīs būs vienas no jaukāk pavadītajām 3-4 stundām.

MAN IR BAILES NO AUGSTUMA !

Šī ir neizskaidrojama lieta, bet augstuma bailes gaisa balonā "nestrādā". Tās vienkārši pazūd dažu minūšu laikā. 

VAI ES VARU LIDOT AR GAISA BALONU?

MansPilots aicina gaisā ikvienu lidot gribētāju, ļaujot tam izbaudīt lidojuma ar gaisa balonu burvību, taču bērniem iesakām pagaidīt līdz 10 gadu vecumam. Ir iespējami individuāli izņēmumi, kas īpaši izrunājami. Līdz pilngadības sasniegšanai būs nepieciešama vecāka/aizbildņa līdzdalība vai rakstiska atļauja lidošanai. Cilvēkus, ar būtiskām mugurkaula un sirds problēmām (īpaši pēc nesenām operācijām) aicinām konsultēties ar savu ārstu, bet topošās māmiņas noteikti aicināsim uz lidojumu ar gaisa balonu, kad mazuli jau varēs atstāt kādam pieskatīšanai. 

CIK CILVĒKU BŪS GAISA BALONA GROZĀ? 

MansPilots gaisa balonu grozos ir paredzēta vieta līdz 6 pasažieriem un gaisa balona pilotam. Ja vien nav īpaša vienošanās, tad lidojumā piedalīsies pilots un 4-6 pasažieri. Ja esat mazāk - nebēdājat, mēs lidojumu nokomplektēsim, ja esat vairāk - MansPilots būs ar vairākiem gaisa baloniem. Cik jūs esat - 40 vai 50? varbūt 90? Pilnīgi noteikti būs lidojums ar gaisa balonu jums visiem, kas priecēs ar krāšņo skatu, kad debesīs vienlaikus paceļas vairāki baloni. Esam to jau veikuši neskaitāmas reizes.

KĀ SAMAKSĀT? 

MansPilots piedāvā vairākus apmaksas veidus :

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.