mansPilots.LV - Gaisa balonu lidojumu eksperti

Legāli Gaisa balonu lidojumi - #mansPilots - pirmais uzņēmums Latvijā, kas jau 2019.gadā spējis izpildīt visas Civilās Aviācijas drošības prasības, lai kļūtu par legālu gaisa balonu pasažieru pārvadātāju Eiropā.


SIA "mansPilots" aizsākumi meklējami 2007.gadā. Tolaik tika dibināta biedrība, kas šobrīd ir izaugusi līdz legālam gaisa balonu pasažieru komercpārvadātājam, ar atbilstošu pieredzi, zināšanām, dokumentāciju un procedūrām, kas atzītas visā Eiropā.

SIA "mansPilots" dibinātājs un galvenais pilots Ģirts Vilks.

Viens no vispieredzējušākajiem Latvijas Gaisa balonu pilotiem. Gaisa balona pilota licenci ieguvis 1997.gadā, kā gaisa balona kapteinis aizvadījis vairāk kā 1200 stundas. 2002.gada Latvijas Gaisa balonu čempions, neskaitāmu Pasaules un Eiropas gaisa balonu meistarsacīkšu un festivālu dalībnieks, gaisa balonu rūpnīcas "Kubiček Balloons" (Čehija) pārstāvis Latvijā, kur veicis gaisa balonu apkopes un inspekcijas apmācības. Pilots, kurš guvis vairāku desmitu stundu lidojumu pieredzi Šveices Alpu reģionā, lai lidojuma mākslu pilnveidotu līdz sīkumam. Pilots, kurš prot salasīt čiekurus no egļu galotnēm un nolaisties virs pašas ūdens virsmas, lai sniegtu to sajūtu, kas nepieciešama burvīgam lidojumam gaisa balonā. Pilots, ar kuru lidot gaisa balonā būs vēlme vēl un vēl, par kuru noteikti varēs teikt: "Tas ir #MansPilots!"


Pilots-instruktors Arnis Miķelsons

Arnis, ir vadošais Latvijas gaisa balonu pilots-instruktors. Savu, vairāk kā 700 lidojumu stundu pieredzi nodevis virknei jauno gaisa balonu pilotu. Apmācījis viņus gan lidojuma prasmē, gan sniedzis eksāmeniem nepieciešamās iemaņas. Arnis lidojuma laikā varēs atbildēt uz jebkuru jautājumu, kas saistīts ar lidojuma mākslu. Viņš brīvi pārvalda visas gaisa balonu lidojumu nianses un ar aizrautību pastāstīs gan par laika prognozēm, gan nodemonstrēs sacensību elementus. Dalīsies atmiņu stāstos par iegūtajām balvām neskaitāmos Eiropas un pasaules mačos. Un sniegs neaizmirstamu lidojuma pieredzi vislabākajās #mansPilots tradīcijās.


Pilots Kristaps Frickauss

#MansPilots, kurš aizvadījis vairāk par 750 stundām kā Gaisa balona pilots. Pacelties debesīs ir Kristapa aicinājums. Drošība vienmēr pirmajā vietā, tāpēc labi izplānots lidojums pilnīgi noteikti sniegs burvīgu lidojuma pieredzi. Pilots, kurš piedalījies neskaitāmos gaisa balonu festivālos, ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts. Organizējis vairākus Latvijas Gaisa balonu salidojumus, pilots, kura aicinājums ir lidojums. Šo sajūtu viņš vienmēr sniedz saviem pasažieriem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.