Kāds balons jāizvēlas ?

Karstā gaisa balona izvēle ir līdzīga jaunas automašīnas iegādei, kad jāizvēlas starp sporta auto, minivenu vai skolas autobusu. Sporta modelis būs piemērots jūsu sacensību karjerai labāk nekā divpadsmit pasažieru gaisa balons, kam nepieciešama ceturtdaļtonna degvielas. Viss ir atkarīgs no tā, kur Jūs vēlaties redzēt savu gaisa balonu - sacensībās, pasažieru lidojumos vai ekskluzīvos gaisa balonu festivālos visā pasaulē. Gaisa balonu komponenšu modeļus un tehniskos parametrus var aplūkot šeit.

Privātiem un sporta lidojumiem piemērots būs līdz 3000 m3 liels gaisa balons. Visbiežāk komplektā ietilpst 2600 m3 apvalks, dubultdeglis Ignis un K16 grozs. Šis balons derētu pilotam un 2 - 3 pasažieriem. Šāds balons ir lieliski piemērots privātiem lidojumiem, kārtīgām sacensībām un reklāmas lidojumiem ar VIP pasažieriem.

Ja nepieciešams ietilpīgāks grozs, piemēram, 3 - 4 pasažieriem, Jums derēs 3700 m3  liels apvalks un K19 grozs.

Ja vēlaties saņemt ielūgumus dalībai dažādos pasaules labākajos gaisa balonu festivālos, Jums noteikti piemērots būs īpašas formas figūrbalons. 

Ja vēlaties, lai balons iespējami daudz lidotu gaisā, to ir vērts uzticēt #mansPilots legālo komerclidojumu komandai.

Mēs esam, lai palīdzētu Jums pieņemt pareizo lēmumu. Būsim priecīgi tikties un palīdzēt nekļūdīties gaisa balona izvēlē. 

Balonu dizains un cenas

Konkrētā balona cenu īpaši aprēķina mūsu dizaineris un pārdošanas nodaļa. Ar prieku sniegsim Jums cenu piedāvājumu,  ja atsūtīsiet vēlamo balona izskatu un Jūsu logotipu, kas rotās Jūsu balonu. Gaisa balona cena ir atkarīga no izmēra, komplektācijas un grafiskā dizaina, ko aptuveni var pielīdzināt jauna auto iegādes cenai.

Nepieciešams transporta līdzeklis

Gaisa balona komandai ir nepieciešams transporta līdzeklis, ar ko nogādāt balonu uz lidojumu. Dažas balonu komandas izmanto pikapu, citas džipu vai mikroautobusu ar piekabi, lai ērti pārvadātu balonu un apkalpi.

Kā iegādāties balonu?

Jauna balona ražošanas termiņš ir atkarīgs no rūpnīcas ražošanas jaudas (parasti 3-6 mēneši), kuru jūs vienmēr uzzināsit no piedāvājuma. Gaisa balona iegādes procesu var sadalīt vairākos posmos:

Viss sākas ar balona veida izvēli. Šis lēmums vienmēr būs saistīts ar balona izmantošanas mērķi, projektam atvēlēto budžetu un kurš būs balona pilots.

Nākamais solis ir dizainu izvēle. Vai jūs labprātāk redzat savu balonu zilu vai sarkanu, vai vēlaties balonu ar Jūsu uzņēmuma logo? Ir pieejami gan standarta krāsu audumu paraugi, gan iespējams pasūtīt jebkādas krāsas audumu Jūsu balona izgatavošanai. Tikai jāsameklē PANTONE krāsu paletē vēlamā krāsa.

Tad mēs precizēsim detaļas - groza polsterējuma dizainu, krāsas, visus svarīgos piederumus un īpašo papildaprīkojumu.

Balstoties uz Jūsu izvēli, mūsu pārdošanas nodaļas komanda izstrādās Jums cenu piedāvājumu ar piegādes datumiem. Mēs būsim priecīgi izstrādāt bezmaksas dizaina piedāvājumu Jūsu īpašajam balonam. Viss, kas mums nepieciešams, ir jūsu uzņēmuma vai sponsora logotips (vektoru formātā) vai krāsas, kuras vēlaties, lai Jūsu balons celtu debesīs.

Kad esam vienojušies par dizainu, komplektāciju un cenu, jauno balonu var pasūtīt. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs parakstīsim pirkuma līgumu ar visu informāciju. Pirms ražošanas uzsākšanas mums būs nepieciešama pirmā iemaksa.

Tiklīdz balons būs gatavs piegādei, Jūs saņemsiet fotogrāfiju no gaisa balona piepūšanas rūpnīcas kvalitātes kontroles ietvaros. Pēc tam balons ir gatavs doties ceļā pie Jums.

Pirms pirmā lidojuma gaisa balonam jābūt apdrošinātam un reģistrētam, kā arī tam ir jāizsniedz lidojumderīguma sertifikāts. Arī par šiem procesiem #mansPilots profesionālā komanda parūpēsies.

Un kāds būs Jūsu balons ?  

Dizaina un cenu pieprasījumus gaidīsim e-pastā: [email protected]

Konsultācijas par gaisa balonu iegādi telefoniski +371 26373373