Esam vienojušies par lidojuma ar gaisa balonu laiku.
Pāris lietas, kas būtu jāņem vērā:

Apģērbs:
Lidojums gaisa balonā ir aktīvā atpūta, tāpēc apģērbam jābūt atbilstošam. Vislabāk ir izvēlēties apģērbu, ar kādu varētu doties nesteidzīgā pastaigā pa mežu stundas garumā. Ziemas periodā vēlams īpaši parūpēties par kāju siltumu, vasarā - viegls, nesintētiska auduma apģērbs. Gaisa temperatūra lidojuma augstumā būtiski neatšķiras no temperatūras uz zemes, taču jārēķinās, ka saullēkts un saulriets var ieviest savas korekcijas. Ļoti vēlama ir galvas sega (cepure). Kājās ērti apavi. Augstpapēžu apavi nav pieļaujami.

Tikšanās:
Norādītajā vietā un laikā MansPilots komanda gaidīs Jūs. Kavējums, visticamāk, samazinās lidojuma ilgumu vai pat atcels to. Esam parūpējušies, lai Jums būtu vieta mūsu automašīnās ar ko brauksim uz starta vietu un ar ko pēc lidojuma ar gaisa balonu Jūs nogādāsim atpakaļ tikšanās vietā. Kopā pavadītās aptuveni 3 stundas būs paskrējušas vēja spārniem. Līdzjutēji būs aicināti sekot mums savā automašīnā.

Pirms lidojuma ar gaisa balonu:
Kamēr pilots plānos lidojumu, MansPilots komanda Jūs iepazīstinās ar lidojuma noteikumiem un lūgs apliecināt to ar savu parakstu. Jebkurus interesējošos vai neskaidros jautājumus būs iespēja noskaidrot un precizēt. 

Tehnika:
Uz lidojumu ir vērts paņemt līdzi fotoaparātu, vēlams ar somu/futlāri, kurā fotoaparātu ātri un ērti var ievietot pirms gaisa balona piezemēšanās. Ja ir kakla/rokas siksna tehnikai, aicinām to izmantot. Pārmērīgi lielu/smagu tehniku var nākties atstāt lejā. Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.