PAR COVID-19 ierobežojumiem.

Šis pavasaris mūs ir pārsteidzis ar neparedzētiem apstākļiem - pasaulē parādījies jauns vīruss (COVID-19). Lai ierobežotu vīrusa izplatīšanos, gan Eiropā, gan Latvijā tiek realizēti dažādi papildus drošības pasākumi un situācija tiek uzraudzīta. Šobrīd, saskaņā ar spēkā esošo civilās aviācijas regulējumu, iekšzemes pasažieru komerclidojumi ir atļauti.

Lai rūpētos par pasažieru drošību, #mansPilots, kā legāls un drošs civilās aviācijas nozares pasažieru komercpārvadātājs, darbojoties nozarē, kas vēsturiski ir bijusi īpaši stingri uzraudzīta, patur tiesības, atteikt lidojumu personām, uz kurām attiecās COVID-19 ierobežojumi (t.sk. personām uz kurām attiecināmi pašizolācijas un karantīnas noteikumi). #mansPilots patur tiesības no katra pasažiera pieprasīt rakstisku apliecinājumu par to, ka uz personu nav attiecināmi COVID-19 ierobežojumi. Lidojumu laikā aicināsim lietot mutes un deguna aizsegus.

Aicinām sazināties ar #mansPilots personas, kuru īpašumā ir dāvanu kartes ar lietošanas termiņu, kas tuvojas beigām, ja personai lidojums nebūs iespējams COVID-19 ierobežojumu reultātā, vienosimies par lidojumam iespējamo laiku vēlāk. 

Jebkuru jautājumu un neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties telefoniski +371 26373373.

Sekojam līdzi situācijas attīstībai, un ievērojam visus normatīvos aktus.

#LidoDroši

0